Hakkımızda

Çev-Ar Mühendislik 2003 yılında İstanbul merkezli olarak kuruldu. Geçen süre zarfında yüzden fazla arıtma tesisinin projelendirilmesi, inşaat ve mekanik işlerinin yapılması, işletilmesi gibi çalışmaları başarı ile tamamlamıştır.

2010'lu yıllarda taahhhüt, kimyasal,makine ve ekipman birimleri ile arıtma tesislerine baştan sona çözümler sunmaya başlamıştır.


Ülkemizde ki bir çok kurum ve kuruluşlara(referanslar kısmında) atıksu arıtma tesisleri, atıksu arıtma ekipmanları ve atıksu arıtma kimyasalları olarak verdiğimiz hizmetten dolayı kıvanç duymaktayız.

Bir çok ülkede faaliyetlerini sürdüren Çev-Ar Mühendislik, yenilikçi, gelişen dinamik yapısı ve takdir gören çizgisi ile kurulduğu günden bu yana sektörlerinde lider firmaların anahtar teslim işlerini yaparak, birçok büyük projeye başarıyla imza atmış bulunmaktadır.

Bu sayede, Türkiye ve dünya çapında birçok işletme, mali ve çevresel yükümlülüklerini Çev-Ar Mühendislik'in kurulumunu yapmış olduğu Su & Atıksu Arıtma Tesisleri sayesinde yerine getirmektedir.

Dünya standartlarında ürün ve hizmetleri işverenleri ile buluşturan Çev-Ar Mühendislik, faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde vermiş olduğu kaliteli hizmeti artırabilmek için her sene yeni yatırımlar yapmakta, Ar-Ge çalışmalarını artırmakta ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışını devam ettirmektedir.


Çev-Ar Mühendislik Ar-Ge çalışmaları ve yatırımları ile projelendirme alanında,gerek uzman kadrosu gerek ise iş gücü performansı ile ülkemizin en dinamik çevre teknolojisi firmaları arasındadır.

Vizyonumuz

Uzman ve yetişmiş kadromuz ile Ar-Ge çalışmalarını ön planda tutarak, ülkemiz coğrafyasında saygın bir yer edinmek.

Misyonumuz

Çevre sorumluluğu ile hareket edip,güvenilir,kalıcı,etkili ve doğru çözümler sunarak firmaların sürdürülebilirliklerine katkı sağlamak.